Podcast Sprężarkownia

W podcaście publikuję treści blogowe. Czasami będą się pokrywać z wpisami, ale w potrzebie chwili mogę nagrać coś innego. Wolisz słuchać niż czytać? Ta opcja jest dla Ciebie.

Jeżeli jesteś z Utrzymania Ruchu albo właścicielem przedsiębiorstwa eksploatującego sprężarki, pompy próżniowe lub urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza to w czasie godzin pracy masz co robić.

Możesz nie mieć czasu, aby przeczytać o tym, o czym piszę. A ta wiedza jest specjalistyczna i przekazywana przez pasjonata tego tematu.

Jeżeli jednak masz przekonanie, że potrzebujesz jakiegoś rozwiązania związanego ze sprężarkownią i nie masz za dużo czasu w biurze to moje informację są dostępne, jak jesteś w ruchu, jadąc samochodem, albo spacerując.

Każdy odcinek jest krótki, więc szybko możesz zdobyć informacje na interesujący Cię temat. A jeżeli powołuję się na jakiś wykres lub tabelę z danymi, to zawsze możesz na chwilę podejrzeć wpis blogowy, bo pozostałą treść już wysłuchałeś.

Poniżej publikuję ostatni odcinek podcastu, ale jeżeli chcesz przesłuchać wcześniejsze, to przejdź na Spotify i wybierz, co Cię interesuje. Podcasty są też dostępne na platformie Apple Podcast.

Niektórych odcinków możesz też posłuchać na YouTube.

Miłego słuchania !