O mnie

To ja – Marcin Dąbrowski

Poznaj mnie, zanim
zaczniemy współpracę

Uczestniczyłem w wielu projektach sprzedażowych. Głównie są to dobra inwestycyjne w długim procesie zakupowym. Ostatnie 20 lat mojej aktywności to praca w obszarze przemysłu, produkcji i usług przemysłowych. 

Mam 4 zasady w procesie doradztwa i sprzedaży:

  1. Rzetelnie przygotowuję się do spotkania lub rozmowy telefonicznej
  2. Podczas kontaktu staram się zdobyć jak najwięcej informacji potrzebnych do rozwiązania problemu
  3. Szybko przedstawiam rozwiązania problemu i oczekuję też szybkiej informacji zwrotnej
  4. Liczę na otwartość i partnerskie podejście do współpracy, bo inaczej szkoda tracić czas mało wartościowe relacje
Moja propozycja

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Dobór oszczędnego w eksploatacji rozwiązania

Koszty eksploatacji są coraz większe. A gdyby tak zredukować je o 20% i być bardziej konkurencyjnym na rynku?

Dobór odpowiedniego urządzenia

Technologia dobrana do zastosowania, a wielkość do zapotrzebowania. Nic na wyrost. Zawsze w punkt.

Obsługa serwisowa Twoich sprężarek lub pomp próżniowych

Pewny i rzetelny serwis Twoich urządzeń to spokój ducha i ciągłość produkcji. Przecież stać Cię na taki komfort.

Potrzebujesz porady lub doboru sprężarki, pompy próżniowej lub uzdatniania sprężonego powietrza?

ZGŁOŚ SIĘ
PO BEZPŁATNĄ WYCENĘ

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Staram się poświęcić całą swoją uwagę, by rozwiązać Twój problem w sprężarkowni związany z produkcją sprężonego powietrza przez sprężarki śrubowe lub sprężarki łopatkowe.

A może masz problem z czystością i jakością sprężonego powietrza? Zagadnieniu uzdatniania sprężonego powietrza też poświęcę dużo czasu, żeby znaleźć rozsądne dla Ciebie rozwiązanie.

A co jeżeli jest problem z próżnią? Nic się nie zmienia. W dalszym ciągu poświęcam na to swój czas, bo ta praca to przy okazji moje hobby.

Jeżeli chcesz poznać mój profil na LinkedIn to zapraszam do odwiedzin.

Kontakt nawiązuję z reguły w ciągu 1 dnia roboczego. Wtedy rozmawiamy o problemie, zdobywam wiedzę, ale jeszcze nie oferuję rozwiązania.

Ofertę wysyłam po zgromadzeniu wszystkich danych. Czasami muszę poczekać na informację od producenta lub dostawcy, więc ten czas uzależniony jest również od innych.

Zawsze oferowałem urządzenia wyprodukowane przez czołowych producentów w branży. Ich zaangażowanie w rozwój gwarantuje mniej problemów z eksploatacją. Dla Ciebie to ciągłość produkcji, a dla mnie większy spokój.

Te, co do których jestem przekonany, że w razie problemu technicznego, dostępny serwis da sobie radę. Że cała infrastruktura i logistyka nie zawiedzie. Sprzedaję produkty grupy Gardner Denver bo widzę jak ta organizacja dba o użytkowników.

Tylko podwyższając koszty inwestycyjne. Kupując energooszczędne rozwiązania masz zagwarantowane niższe koszty eksploatacji i zwrot z inwestycji w takie urządzenia do 24 miesięcy. Trzeba to jednak dobrze pomierzyć i policzyć.  

Można. Tylko czy to się opłaca? Mogę Ci przedstawić kalkulacje zakupu np. sprężarki z dwóch segmentów tyle, że większość profesjonalnych klientów wybiera droższe rozwiązanie. Chyba nie popełniają błędu, ale to i tak Ty decydujesz, które rozwiązanie wybierzesz.